ESTÜ Mimarlık & Tasarım Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Javad Eiraji`nin Yazıları Dünya Mimarlık Topluluğunun En Çok Ziyaret Edilen Hikayesi Seçildi

ESTÜ Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Javad Eiraji`nin Yazıları, World Architecture Community ülke muhabir-editör programının en çok ziyaret edilen hikayelerinden biri seçildi.
World Architecture Community (WAC), İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere Birleşik Krallığı, Kanada, Mısır, İran ve Türkiye gibi dünyanın dört bir yanından ülke muhabir ve editörleri olan ve uluslararası alanda tanınan en ünlü ve önemli açık erişimli mimarlık portallarından biridir.
İranlı Mimar - Akademisyen ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi'nde Öğretim Görevlisi Dr. Javad Eiraji'nın de editör olarak görev yaptığı bu uluslararası mimarlık portalında yayınlamış olduğu son paylaşımı 10.000'in üzerinde görüşe ulaşarak, portalde dünyanın en fazla okunan haberlerinden biri oldu.
WAC Ülke Editörü programı hakkında daha fazla ayrıntı ve ayrıca en çok ziyaret edilen editör ve muhabir hikayeler için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz: